توليد سيگار بدون ضرر در قم

توليد سيگار بدون ضرر در قم

توليد سيگار بدون ضرر در قم

مطالب جالب و خواندنی , اخبار , اخبار روز , اخبار علمی , علم و تلنولوژی , سیگار , تولید سیگار بدن ضرر , سیگار بدون ضرر در قم , کارخانه تولید سیگار , زیان های سیگار

توليد سيگار بدون ضرر در قم

مجري طرح سيگار الكترومكانيكي اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان قم تصريح كرد: اين سيگار با افزايش ترشحات مجاري تنفسي فوقاني سرفه‌هاي تحريكي را درمان كرده و مسير تنفسي و برونش‌ها را باز مي‌كند و سكسكه را از بين مي‌برد…

مجری طرح سیگار الكترومكانیكی اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم از تولید سیگار الكترومكانیكی بدون مضرات سیگارهای موجود خبر داد.
 
به گزارش ستاد خبری نخستین نمایشگاه اختراعات و سومین جشنواره دستاوردهای پژوهشی استان قم، علی حكمت اندیش با اشاره به ثبت اختراع سیگار الكترومكانیكی اظهار داشت: این سیگار در اردیبهشت ماه سال جاری به ثبت رسیده است.
 
وی خاطرنشان كرد: همكارانی از دانشگاه علوم پزشكی و شركت دخانیات در این اختراع مشاركت و همراهی كرده اند.
 
مجری طرح سیگار الكترومكانیكی اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم با اشاره به محاسن موجود در این سیگار گفت: این سیگار مواد مضر مجود در سیگارها را ندارد و در صورت استفاده ویتامین E به بدن فرد وارد می كند.
 
حكمت اندیش خاطرنشان كرد: نداشتن بوی ناخوشایند و دارا بودن سیستم تهویه مطبوع با بوی نعنا از دیگر ویژگی های این سیگار بوده كه نرم كننده سینه بوده و ریه را به وسیله دود آزار نمی دهد.
 
وی با بیان اینكه این سیگار از هارمالین، هارمین، و هارمالول برخوردار است، اذعان داشت: به دلیل وجود این مواد از ارزش دارویی بالایی برخوردار بوده و برای بیماری های سیاتیك و یرقان مفید است.
 
مجری طرح سیگار الكترومكانیكی اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم تصریح كرد: این سیگار با افزایش ترشحات مجاری تنفسی فوقانی سرفه های تحریكی را درمان كرده و مسیر تنفسی و برونش ها را باز می كند و سكسكه را از بین می برد.
 
حكمت اندیش خاطرنشان كرد: این سیگار علاوه بر نداشتن دود آلودكننده به ضد عفونی و میكروب كشی هوای محیط می پردازد.
 
وی تقویت كننده قلب، كاهش دهنده استرس، رفع خستگی های جسمی و شل كننده عضلات سفت و بالا بردن قدرت تمركز را از دیگر مزایای سیگار الكترومكانیكی ذكر كرد.

گردآوری: پاتوق

به نقل از: فارس نیوز
 

مطالب مشابه
  • ۱۰ بهمن ۱۳۸۹
۰ دیدگاه

×