راه های افزایش رتبه سایت در الکسا

راه های افزایش رتبه سایت در الکسا

راه های افزایش رتبه سایت در الکسا

راه های افزایش رتبه سایت در الکسا     بد نیست بدانید ابتدا سایت چیست به گزارش پاتوق وب سایت به مکانی در اینترنت گفته می شو که یک

راه های افزایش رتبه سایت در الکسا

بد نیست بدانید ابتدا سایت چیست؟ به گزارش پاتوق وب سایت به مکانی در اینترنت گفته می شو که یک صفحه یا تعدادی صفحه در خود جای داده است با منابعی از خبر و اطلاعات گوناگون و خبری دنیا ! که اصطلاحا وب سایت نامیده میشود.

با توجه به روز افزون شدن وب سایت ها در سراسر جهان بی شک رقابت در رتبه بندی و جایگاه وب سایت یکی از مهم ترین مسائلی است که هر وب مستری باید به آن توجه داشته باشد تا بتواند رتبه و جایگاه مناسب وب سایت خود را بدست آورد و حفظ کند.

وب سایت پاتوق در این بخش به شاه راه های افزایش رتبه در الکسا اشاره می کند در این بخش با ما همراه باشید.

همه ما می دانیم با توجه به جهانی شدن شبکه های وب و روند و افرایش سایت های اینترنتی بدون شک رقابت در بین وب مستران زیاد شده است

6 راه اصلی برای افزایش رتبه سایت در الکسا

یکی از ملاک های انتشار مطلب در وب سایت های مختلف خبری و … بالا بردن رتبه سایت است که در دو گروه الکسا و گوگل مورد نظر قرار می گیرد ، گاهی تعداد مطالب و گاهی به روز بودن و بالا بودن تعداد بازدید این رتبه ها را جا به جا می کند ،در این گزارش اصلی ترین روش هایی که برای بالا بردن رتبه سایت و افزایش رنکینگ در الکسا موثر واقع خواهند بود را به شما معرفی می کنیم.

1- انتشار محتوای خاص و باکیفیت برای افزایش رتبه سایت

این یک موضوع بسیار مهم و اساسی است. سعی کنید تا از انتشار مقالات کپی شده از دیگر وب سایت ها خودداری کرده و به سمت تالیف مقالات یونیک و جدید بروید.

راه های افزایش رتبه سایت در الکسا

برای افزایش رتبه سایت در الکسا چطور مطلب بزنیم؟

برای افزایش رتبه سایت در الکسا (alexa) دسترسی به شبکه های اجتماعی را افزایش دهید

اگر برای وب سایت خود پیج خاصی در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و … درست کرده اید، سعی کنید تا مطالب روز خود را در آنجا نیز منتشر کرده و کمک کنید تا کاربران از سایت شما بتوانند به آن وب سایت های نیز منتقل شوند. در واقع شما با افزایش دسترسی به وب سایت های شبکه های اجتماعی، کمک می کنید تا سایتتان بهتر و بیشتر دیده شود و نتیجه این، افزایش بازدید سایت شماست که با افزایش رنک در الکسا ارتباطی کاملا مستقیم دارد.

هر روز مطلب داشته باشید تا رتبه سایت شما بالا برود

به روز رسانی مطالب جدید یکی از مهم ترین المان های الکسا در افزایش رنک وب سایت شماست. هرچه روزانه مقالات تالیفی یا تازه بیشتری منتشر نمایید، الکسا برای افزایش رنک سایت شما بیشتر ارزش قائل خواهد شد.

بالا بردن رتبه سایت با ساخت بک لینک

اگر می خواهید سریع تر به رتبه های بالای الکسا برسید، این راه یکی از بهترین روش های موجود است. بک لینک یکی از مهم ترین بخش های سیستم SEO یا سیستم بهینه سازی موتورهای جست و جوست. سعی کنید با تولید مقالات به روز و جذاب، دیگر سایت ها را مجاب نمایید تا مقالات شما را در وب سایت خود منتشر کرده و در آن از لینک سایت شما استفاده کنند. با این روش می توانید سریع تر از چیزی که فکر می کنید رنک خود را افزایش دهید. این عمل را می توانید با تبلیغ در وب سایت های بزرگ و معتبر نیز امتحان کنید.

بازدید مستقیم خود را افزایش دهید تا رتبه سایت بالا برود

خب این موضوع مهم ترین عملی است که باید انجام دهید؛ از تبلیغ سایت خود اصلا نهراسید! سعی کنید تا یوزرها را به سمت خود جذب نمایید.

برای افزایش سریع رتبه سایت در مورد الکسا بنویسید

سعی کنید در مورد وب سایت الکسا و نحوه عملکرد آن در وب سایت خود مطلبی را درج کنید چرا که این یکی از روش های بالا بردن رتبه سایت است.

امیداوریم با توجه به اصولی ترین روش های ذکر شده در این بخش از سایت پاتوق در جهت بهبود رتبه سایت در الکسا توجهات لازم را به عمل آورید.

منبع: namnak.com


مطالب مشابه
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۸
۰ دیدگاه

×