آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

تاریخچه هر چند اتفاق نظر در مورد زادگاه اصلی فال و جادو وجود ندارد اما تاریخچه فال به مردم منشعب از اقوام آریایی باز می‌گردد برخی محققین و کارش

سلام به همه کاربران عزیز به این بخش جدید از فال و طالع بینی خوش آمدید. در این بخش با آموزش کامل و جامع فال شمع با شما عزیزان همراه هستیم.

Hello all welcome users to this new section of Horoscope and Horoscope. In this section, we will be with your loved ones with a thorough and comprehensive teaching of candles

قبل از شروع آموزش فال شمع نگاهی به تاریخچه انواع فالها داریم آیا وجود انواع فال با پیشگویی و وقایع هر فرد حقیقت است تا تماما برای سرگرمی است و هیچ منشاء علمی ندارد؟ با مطالعه تاریخچه فال و طالع بینی به طور کلی نگرش شما به این مسائل عوض می شود!

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

تاریخچه ی انواع فال

 تاریخچه فال به مردم منشعب از اقوام آریایی باز می‌گردد. برخی محققین و کارشناسان زبان‌شناسی هم ریشه عبارت«مجیک» یا همان جادو را عبارت«مغ» می‌دانند. به هر ترتیب آنچه مسلم است تاریخ جادوگری و فالگیری به شرق باز می‌گردد.

از دوره‌های پیشین جادو به صورت علومی تنظیم شده مانند اسطرلاب و نجوم (آسترولوژی که غیر از آسترنومی به معنای ستاره‌شناسی است)، علم اعداد(Numerologie) علم حروف و نقاط، علم اسماء، جفر، رمل، سیمیا، حساب جمل، کف‌بینی (Chyromanice) و چهره‌شناسی (فیزیونومی)، تفال، تطیر، تعبیر خواب و علم طلسمات و … در واقع علم محسوب می‌شدند.

به کار بردن اوراد و اذکار، ترسیم اشکال و تصاویرغریب، به کار گیری ادویه‌های مختلف و اشیاء گوناگون، دست زدن به نیایش‌ها و رقص‌ها، توسل به بانگ‌های مختلف انسان‌ها و یا افزارها و… هم وسایل کار جادوگران و فالگیران به شمار می‌رفتند.

همه ما می دانیم که در ادیان گذشته نمونه هایی از معجزه یا سحرهای پیامبران، سلاطین قوم ها، وحی به پیامبران وجود داشته است.

کاهنان مصری و بابلی، مغان ایرانی، شمنان مغولی، مرغزان تبت، جوکان هندی، جادوگران سرخ پوست و سیاه پوست و… و امروزه طرفداران سپریتیسم و علوم ازوتریک که سعی دارند جادوگری را با رنگ و لعابی علمی احیا کنند.

Learn to take candles with full interpretation and materials

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

همگی در یک نکته مشترک هستند که جهان نمودِ که ما آن را طبیعت می‌نامیم. و انسان‌های عادی می‌توانند با طی مراحلی خاص که در فرقه‌های مختلف نوع آن هم متفاوت است با جهان‌های برتر ارتباط برقرار کنند. و علم فرد جادوگر یا فالگیر در واقع همین برقراری ارتباط است را داشته باشند.

در ایران و در عصر ماد‌ها و هخامنشی‌ها تا ساسانیان علوم مانند ستاره‌شناسی بابلی و هندی رواج داشت. در اوایل قرن سوم میلادی جادوی هرمسی (منسوب به خدای بزرگی در مصر باستان به نام «سه باروالا») این علوم از ۲۴ رساله در زمینه‌های مختلف گرفته شده بود.این علوم یکسره با خرافات آمیخته نبودند، و نشانه‌هایی از خرافات‌زدگی در آنها دیده نمی‌شد.

افرادی که تخصص در انواع فال ها دارند با تخلیه فکری و ذهنی الهاماتی به آنها می شود و این امر برای همه ما انسان ها با تمرین و تمرکز به وقوع می پیوند تنها باور آن است و این که هنگام ارتباط با خدای بزرگ خودمان را با خاموش کردن کلید مغزمان به کائنات بسپاریم.

اینک به آموزش فال شمع میپردازیم هدف از آموزش و انجام این فال علاوه بر سرگرمی تقویت نیروی های مثبت، تمرکز گرفتن برای پروزش قدرت ذهنی و باورهای آن.

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

مواد لازم برای انجام فال شمع

1- برای شروع، یک شمع متناسب با روحیاتتان به لحاظ عطر و رنگ انتخاب کنید (اگر شمعی مد نظرتان نیست یک شمع سفید بدون عطر را انتخاب کنید).لازم به ذکر است شمع مورد نظر قبلا روشن نشده باشد.

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

2-آب

گاها از موارد دیگری نیز استفاده می شود که از جمله آن ها:

3-برگه گزنه

3-زیره سبز

4-قهوه

5-گل رز

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

طریقه انجام فال:

ابتدا یک اتاق آرام با هوای ساکن را انتخاب کنید سپس آب ،برگه گزنه، زیره سبز، قهوه و گل رز را درون ظرفی میریزید،حال در یک موقعیت راحت قرار بگیرید و شروع به تفکر کنید،ذهن خود را از تمام افکار ،احساسات و نگرانی ها آزاد کنید.

هنگامی که ذهنتان آزاد شد ، شمع خود را روشن کنید حال به سوال خود فکر می کنید،یا اگر شما سوال خاصی ندارید، تمرکز خود را بر روی نیت خود برای دیدن

آنچه مقابلتان است بگذارید،سپس پارافین Candle شمع را بر روی آب بریزید. اشکالی بر روی آب ایجاد میشود که درصورت نمایان شدن هر کدام از موارد زیر در ظرف آب، تفسیر آن ها بدین گونه می باشد:

تفسیر کلی فال شمع با توجه به اشکال روی آب

توپ یا بالون –مشکل شما خیلی طول نخواهد کشید

لوبیا-مشکلات مالی

رختخواب-تعطیلات برای شما خوب است

زنگ-عروسی

پرنده-خبر های به زودی به شما میرسد

پل-شانست را امتحان کن

جارو- ایجاد تغییر در شما

شمع- رشد معنوی

گربه-رفیق ناباب

زنجیر-برنامه های خود را پیش ببرید

حلقه-آشتی

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

ابر-چیزی یا کسی شما را تهدید میکند

صلیب-برای ترس از شما محافظت نمیشود

تاج-بیماری

فنجان-نزاع تلخ با یک دوست

سگ- عزت نفس شما کم است

گوش- یک فرصت برای پیشرفت در کار خود

egg تخم مرغ – تحولات جدید به زودی برایتان اتفاق می افتد

پر-مشکلاتان حل خواهند شد

ماهی –شخصی شما را تحسین می کند

روح-شخصی از گذشته شما خبر دارد

علف- خوشبختی نزدیک شماست

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

کلاه-تغییر مکان نشان داده شده است

قلب – دوستی تبدیل به عشق میشود

خانه-زمان بهتر در حال آمدن است

بادبادک- آرزوهای شما به واقعیت میپیوندند

نردبان-تغییراتی در نگرش خود نسبت به یک دوست قدیمی

ماه-نشان پول بیشتر است.

کوه-نشان دوستان خوب مایل به کمک به شما

سنجاق-معشوق شما ممکن است عاشق کسی دیگر شود

لوله-صلح و اشتی

حلقه- ممکن است در اینده نزدیک Marriage ازدواج برایتان پیش بیاید

قیچی-جدایی

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

مار – خودتان را درمقابل دشمنان محافظت کنید

تار عنکبوت- اتفاقات بر وفق مرادت

ستاره-خوشبختی

درخت- زمان خوبی برای انجام وظایف جدید

آفتاب- خوشبختی

جدول- فراوانی نعمت

چتر-مشکلی برایتان اتفاق می افتد

چرخ- کسی که از شما دور بوده بزودی برمیگردد

جادوگر – خطر از شما میگذرد

کرم-مسائل مربوط به کسب و کار شما مراقب باشی

خط پایانی:

ایمان مطلق و عشق مهمترین عناصر در مناجات، ارتباط برقرار کردن تا حضرت حق است. و باور کنید میتوانید بعد از آن به تمام کائنات انرژی بفرستید. و به آنچه می خواهید دست پیدا کنید. برای تک تک شما عزیزان و کاربران پاتوق بهترین ها را آرزومندیم.

Learn to take candles with full interpretation and materials


مطالب مشابه
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۸
۰ دیدگاه

×