دمنوش عالی برای درمان فوری غلظت خون

دمنوش عالی برای درمان فوری غلظت خون

دمنوش عالی برای درمان فوری غلظت خون

دمنوش عالی برای درمان فوری غلظت خون   دستور تهیه فوق العاده دمنوش برای رفع غلظت خون   غلامرضا کردافشاری درباره خواص نعناع اظهار کر

دمنوش عالی برای درمان فوری غلظت خون

دستور تهیه فوق العاده دمنوش برای رفع غلظت خون

غلامرضا کردافشاری درباره خواص نعناع اظهار کرد: نعناع مقوی معده, رفع‌کننده سردردهای از نوع طبع سرد است.

وی افزود: نعناع مقوی و نشاط‌آور بوده و خون غلیظ را رقیق می‌کند همچنین خوردن دم‌نوش نعناع برای رفع درد سینه و پهلو مفید است؛

نعناع تقویت‌کننده دهانه معده است و نفخ بدن را از بین می‌برد, برای کسانی که حالت تهوع دارند و بالا می‌آورند خوردن نعناع بسیار مفید است چرا که فم معده را تقویت می‌کند.

این متخصص طب سنتی خاطرنشان کرد: استفاده از مواد غذایی مثل خردل و ادویه‌ تند، نعناع، پیاز و سیر در زنان شیرده منع شده زیرا به هر نسبت که خون سالم و مناسبی در بدن زن شیرده تولید شود، شیر او نیز سالم‌تر است.

طرز تهیه شربت انار مُنَعنَع (نعناعی)

برای رفع تهوع و استفراغ همچنین برای درمان بی‌اشتهایی به‌خصوص در اطفال می‌توان شربت انار نعناع را درست کرد که برای تهیه این شربت، آب انار ترش یک واحد، شکر یک و نیم واحد و آب نعناع یا عرق نعناع نیم واحد نیاز داریم.

برای تهیه آن، آب انار را به‌همراه شکر حرارت دهید تا به‌قوام آید, پس از آن، عرق نعناع را اضافه و مخلوط کنید, این شربت را می‌توان در یخچال نگهداری کرد و به‌تنهایی یا با کمی آب مخلوط و مصرف کرد.

برترین مطالب مرتبط

خواص بابونه و آموزش دمنوش بابونه

خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه

دمنوش هایی که به شما انرژی می دهد

دمنوش هایی که به شما انرژی می دهد


مطالب مشابه
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

×