لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

ورزش و تفریحاتی که در بسیاری از جوامع جزء Most fun sports and leisure لاکچری ترین ورزش و تفریحات طبقه مرفه و بچه پولدارها محسوب می شود  

ورزش و تفریحاتی که در بسیاری از جوامع جزء Most fun sports and leisure لاکچری ترین ورزش و تفریحات طبقه مرفه و بچه پولدارها محسوب می شود.

سوارکاری ورزش Sport نجیبی است

رویای اسب سواری یکی از آن چیزهایی است که از کودکی در ناخودآگاه بیشتر ما شکل می گیرد اما هیچ وقت فکر کرده اید برای رسیدن به این رویا چقدر تلاش کرده اید. احتمالا بیشترتان برای ارضای رویای سوارکاری، یکی دو بار لب ساحل شمال سوار حیوانی شده اید که چیزی بین اسب و الاغ و قاطر بوده و تمام. بهانه مان هم همیشه این بوده که هزینه نگهداری اسب و آموزش سوارکاری سر به فلک می کشد.

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

اگر به شما بگوییم تا همین امروز اشتباه کرده اید چطور؟ هزینه آموزش سوارکاری برای یک جلسه، تقریبا به اندازه یک سانس بلیت استخر است. تازه این قیمت تهران است و در شهرهای دیگر که باشگاه سوارکاری دارند با حدود 25-20 هزار تومان هم می توانید آموزش ببینید. خیال تان راحت، نیازی هم به داشتن اسب ندارید و خود آموزشگاه اسب را در اختیارتان می گذارد.

هزینه یک جلسه: 20 تا 45 هزار تومان

بولینگ

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

bowling  بولینگ از آن ورزش هایی است که یا هیچ استعدادی در آن ندارید یا با اولین بازی که دست به توپ می شوید، حس خواهید کرد یک بولینگ باز مادرزاد بوده اید و تا امروز عمرتان را هدر داده اید. اگر فیلم «لبوفسکی بزرگ) کوئن ها را تماشا کرده اید و بدتان نمی آید مثل جف بریجز، اوقات فراغت تان را در باشگاه بولینگ بگذرانید، جای نگرانی نیست. هزینه یک ساعت استفاده از بولینگ در شهری مانند تهران برای یک نفر، به اندازه پول یک فنجان قهوه در کافه است؛

هزینه ای که اگر کمی نت گردی و استفاده از سایت های تخفیف دار را بدانید، پایین تر هم می آید. هر چند خودتان هم خوب می دانید هزینه 10 هزار تومانی برای یک ساعت ورزش لاکچری مثل بولینگ اصلا زیاد نیست. ولی خوب به هر حال جز این لیست آمده است. هزینه یک ساعت برای دو نفر: 15 تا 30 هزار تومان

گلف

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

گلف برای شروع واقعا ورزش ترسناکی است؛ از طرز در دست گرفتن چوب گلف بگیرید تا شیوه ضربه زدن و تکنیک های آن. قوانین پیچیده گلف هم بخش دیگری از مصائبی است که برای یاد گرفتن این ورزش پیش روی تان است اما حداقل خیال تان از هزینه های گلف راحت باشد؛

خیلی راحت و بدون هیچ دردسری با مبلغ کمی می توانید در ورزشگاه انقلاب و زمین گلف آن – تیم ملی گلف ایران هم همین جا تمرین می کند و کیفیت چمن خوبی دارد – یکی از باکلاس ترین ورزش های دنیا را تجربه کنید.

هزینه یک جلسه: 35 تا 50 هزار تومان

تنیس

ارزان و باکلاس

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

تنیس به جرأت جزء سخت ترین رشته های ورزشی دنیاست. جالب است بدانید که یک تنیسور حدود دو برابر یک فوتبالیست در یک مسابقه فوتبال دوندگی می کند. این را بگذارید کنار انرژی ضربات دستی که باید به راکت بزنید تا متوجه شوید با یکی از هوازی ترین و سخت ترین رشته های ورزشی دنیا روبرو هستید

. حالا اگر جنم و سخت جانی تنیسور شدن را دارید، مشکل دیگری وجود ندارد. خیلی ها تصور می کنند که تنیس و هزینه های مربوط به آموزش آن کمرشکن است؛ تصوری که از همین تریبون اعلام می کنیم باطل است و شما جز هزینه یک راکت معمولی که حدود 150 تا 300 هزار تومان قیمت دارد، مخارج زیادی را متحمل نخواهید شد.

پس اگر جزء عاشقان این رشته جذاب هستید، همین فردا خودتان را به یکی از باشگاه های حوالی خانه تان معرفی کنید.

هزینه یک ساعت اجاره زمین تنیس: 7 تا 18 هزار تومان

هزینه آموزش: ساعتی 20 هزار تومان

پاراگلایدینگ

بال های ایکاروس

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

بعید است آدمی را در دنیا پیدا کنید که علاقه ای به پرواز در آسمان نداشته باشد اما برای رسیدن به رویای پرواز باید بر ترس از ارتفاع و نشستن روی صندلی که به پاراگلایدر متصل است، غلبه کرد. یقین بدانید اگر بر ترس تان غلبه کنید، هیچ موضوع دیگری نمی تواند شما را از تجربه پرواز بی نظیر در ارتفاعات دور کند.

کمتر کسی از عهده هزینه خرید یک پاراگلایدر شخصی بر می آید؛ چرا که تجهیزات پاراگلایدر – به خاطر ضریب ایمنی بالا – فوق العاده گران است و شاید تا 50 میلیون تومان برای تان آب بخورد اما سایت های پروازی زیادی در اطراف تهران و بیشتر شهرهای بزرگ وجود دارند که این سرویس را به شما می دهند. جای نگرانی نیست؛ شما با هزینه کمی پول می توانید مانند یک عقاب در آسمان به پرواز دربیاید.

هزینه نیم ساعت پرواز: 80 تا 130 هزار تومان

تیراندازی

تا آخر عمر تیراندازی کنید

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

تیراندازی با تفنگ بادی جزء ورزش هایی است که در دوران بچگی حتما چند باری تجربه اش کرده اید و بالاخره یکی از اقوام تان تفنگ بادی داشته که چند تیر با آن شلیک کنید.

این روزها اگر دوست دارید تبدیل به یک تیرانداز حرفه ای شوید، کافی است به یکی از باشگاه های تیراندازی در شهرتان مراجعه و در دوره های دوازده جلسه آن شرکت کنید.

نگران قیمت بالای تفنگ بادی هم نباشید؛ همه باشگاه ها برای مراجعان تفنگ کافی دارند و آن را در اختیارتان خواهند گذاشت، خدا را چه دیدید؛ شاید یکی از استعدادهای نهفته تان را کشف کردید و عضو تیم ملی هم شدید؛ تیراندازی از معدود رشته های ورزشی است که تا شصت سالگی هم می توانید انجامش دهید.

هزینه 30 دقیقه تیراندازی با 20 تیر رایگان: 10 تا 15 هزار تومان

اسکواش

ورزش خانوادگی

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

اسکواش برخلاف ظاهر باکلاس و نام دهان پرکن اش اولین بار توسط زندانیان زندان Prison «فلینت» در انگلیس بازی شد؛ ورزشی که همسایگان شرقی ایران، پاکستانی ها استادان مسلم آن هستند و در چند سال اخیر محبوبیت زیادی هم بین جوانان ایرانی پیدا کرده است. اسکواش از معدود ورزش هایی است که به صورت خانوادگی هم می توان بازی اش کرد و با اجاره سالن اسکواش، آن هم تنها با 30 هزار تومان، همه خانواده سرگرم خواهند بود. آموزش اسکواش هم پول زیادی نمی خواهد و نهایتا با پول دوتا فلافل می توانید یک ساعت آموزش ببینید.

هزینه یک ساعت آموزش: 8 تا 10 هزار تومان

تیراندازی با کمان

رابین هود درونت را کشف کن

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

اگر استعداد خوبی در تیراندازی با کمان داشته باشید، می توانید قدم در ن

راه زهرا نعمتی شدن بگذارید. تیراندازی با کمان جزء رشته هایی است که با یک سال تمرین مداوم – هفته ای دو جلسه – حتی می تواند شما را به لباس تیم ملی هم برساند. با این که باشگاه در مدت تمرین کمان رایگان هم در اختیارتان می گذارد، اما می توانید کمان حرفه ای خودتان را داشته باشید تا قلق هایش را بهتر بشناسید. قیمتی هم ندارد و با حدود 300 هزار تومان می توانید یک کمان معمولی بخرید. تیراندازی با کمان یکی از ارزان ترین ورزش هایی است که در ایران می توان انجام داد و فدراسیون تیراندازی هم سایت های زیادی را در شهرهای مختلف ساخته تا این رشته در دسترس همه قرار بگیرد.

هزینه نیم ساعت همراه 20 تیر: 5 تا 10 هزار تومان

غواصی

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

غواصی کردن به خاطر تجهیزات ایمنی و لوازم جانبی زیادی که یک غواص باید همراه داشته باشد از گران ترین ورزش های دنیا به حساب می آید اما کافی است در همین روزهای گرم تابستان سایت های تخفیف دار را بالا و پایین کنید تا چندتایی فرصت استثنایی برای غواصی در دریاچه های اطراف تهران پیدا کنید. غواصی در این دریاچه ها نیازی به لوازم خصوصی ندارد و همه چیز را در اختیارتان می گذارند.

هزینه نیم ساعت غواصی: 40 تا 60 هزار تومان

اسکی

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

تصوری که همه ما درباره ورزش پر هیجان اسکی داریم، دست نیافتنی بودن آن است. تجهیزات گران قیمت اسکی و طبقه مرفهی که معمولا روی پیست های اسکی به سر خوردن مشغولند، المان هایی هستند که تصور غیرقابل دسترس بودن این رشته را می سازند؛

تصوری که البته چندان هم بی دلیل نیست و اسکی را می توان از گران ترین رشته های ورزشی دانست اما اگر در فصل زمستان هوس اسکی کرده اید، در جریان باشید که چندان هم غیرقابل دسترس نیست و می شود یک ست اسکی را برای یک ساعت اجاره کرد و از شرمندگی رویای لیز خوردن روی برف در آمد.

خبر خوب این که اسکی دیگر فقط مخصوص مناطق کوهستانی نیست و اسکی روی شن برای لذت سر خوردن مردم کویری هم وارد ایران شده و ورزش نوپایی است.

هزینه یک روز اسکی: 100 تا 200 هزار تومان

بخش بالا عمدتا معرفی ورزش های لاکچری بود که در ادامه این بخش نیز نگاهی داریم به تفریحات و خوشگذرانی های لاکچری.

۱ پرواز تفریحی لاکچری‌ترین تفریح تهران انواع پرواز تفریحی را در تهران داریم. نمونه‌های آن، جایروکوپتر، پرواز تفریحی با هواپیمای فوق سبک می‌باشد. همیشه پرواز کردن یکی از آرزوهای دیرینه‌ی بشر بوده است که با پیشرفت تکنولوژی این آرزو محقق شده است.

جایروکوپتر

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

پرواز تفریحی ممکن است بگویید جایروکوپتر چیست؟ جایروکوپتر یک وسیله‌ی ترکیبی است که از هواپیما و هلی کوپتر تشکیل شده است. ظرفیت آن دونفر می‌باشد. در حال حاضر به یک وسیله‌ی تفریحی تبدیل شده است. یکی از جاهایی که این تفریح را ارائه می‌دهد، جاده تلو سمت شرق تهران است.

پرواز تفریحی با هواپیمای فوق سبک

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

پرواز تفریحی با هواپیمای فوق سبک پرواز تفریحی با هواپیمای فوق سبک، بسیاز مهیج و مقرون به صرفه می‌باشد. و همه‌ی استانداردهای توریستی در آن رعایت شده است. این تفریح یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحاتی است که وجود دارد، زیرا یکی از آرزوهای قدیمی انسان‌‌ها یعنی پرواز را محقق کرده است. این ورزش تفریحی هیجانی در جاده تلو، سمت شرق تهران است.

۲ پاراگلایدر

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

یکی از تفریحات لاکچری تهران پاراگلایدر در تهرارن پاراگلایدر یک تفریح منحصر به فرد و ویژه برای افرادی است که می خواهند پرواز کنند و ساعاتی رویایی داشته باشند. آنها می‌توانند با کمک این ورزش منحصر به فرد و رویایی، هیجان بسیاری به دست آورند و شور و نشاط بسیاری کسب کنند. البته لازم است بگوییم پاراگلایدر به دلیل هزینه بالایی که دارد در دسته تفریحات لاکچری جای می‌گیرد و تنها افرادی خاص به سراغ آن می‌روند.

و اما پاسخ به این سوال که ورزش پاراگلایدر به چه صورت انجام می‌شود؟ این ورزش به اشکال گوناگون انجام می‌شود اما یکی از اصلی‌ترین روش‌های آن چنین است که فرد پس از آن که تجهیز شد و لباس، کفش و چتر مخصوص را با خود همراه کرد، در جهت مخالف باد می‌دود و چتر که پشت او قرار گرفته است را می‌کشد. در این شرایط برخورد باد با چتر سبب بلند شدن آن شده و فرد از زمین جدا شده و به پرواز در می‌آید. یکی از بهترین سایت‌های پروازی در تهران که طرفداران بسیاری دارد و بهترین سایت تهران نیز محسوب می‌شود، سایت پرواز پاراگلایدر لواسان کوچک بوده که در مسیر اتوبان بابایی، تقاطع تلو قرار گرفته است.

۳ جت اسکی

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

و طرفداران لاکچریِ آن جت اسکی یکی دیگر از تفریحات لاکچری تهرانی‌ها، ورزش زیبا و هیجان انگیز جت اسکی است. این ورزش که هم به صورت انفرادی و هم به صورت دونفره انجام میشود، یک تفریح مفرح و البته نسبتا گران قیمت به حساب می آید. این ورزش به این صورت است که افراد با سوار شدن بر جت اسکی بر روی آب حرکت می‌کنند و با سرعت خود سبب بالا رفتن آدرنالین می‌گردند. یکی از مراکزی که علاقه‌مندان جت اسکی را به سوی خود جذب کرده، دریاچه خلیج فارس است که هم به دلیل وسعت خود شرایط خوبی برای جت اسکی بازان فراهم کرده و هم امنیت کافی برای آنها ایجاد می‌کند.

۴ بالن سواری،

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

از تفریحات لاکچری‌ در تهران بالن سواری تهران این تفریح هیجان انگیز که در کمتر جایی می‌توان آن را مشاهده کرد، در دشت ری تهران انجام می‌شود. بالن سواری یکی از لاکچری ترین تفریحات تهرانی‌ها است زیرا می‌بایست برای حدود ۴۵ دقیقه، ۴۰۰ هزار تومان بپردازید. با سوار شدن بر بالن از بالا، شهر را دیده و لذت و آرامش وصف‌ناپذیری بدست می‌آورید. این تفریح به صورت دسته‌جمعی انجام میشود و هر بالن می‌تواند میزبان ۵ نفر باشد که آنها با سوار شدن بر بالن در بین ابرها حرکت می‌کنند و تجربه‌ای منحصربه‌فرد بدست می‌آورند.

۵ غواصی اسکوبا،

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

یک Luxury leisure in Tehran تفریح لاکچری در تهران غواصی اسکوبا دایوینگ تهران غواصی اسکوبا یکی از لاکچری ترین تفریحات است که می‌تواند شما را برای ساعاتی از دغدغه‌های روزمره خلاص کند و حال و هوای ویژه‌ای برایتان به همراه آورد. غواصی اسکوبا یک تفاوت بسیار مهم با غواصی معمولی دارد، زیرا در این سبک غواص به جای آن که شنا کند، از کمک یک وسیله نقلیه استفاده کرده و در آب حرکت میکنند از همین رو است که می توان گفت این ورزش بسیار راحت تر از غواصی معمولی است. اما سوالی که مطرح می‌شود آن است که مگر می‌توان در تهران غواصی کرد؟ باید بگوییم تهران هم یک مرکز بسیار مهم برای غواصی دارد که در مجموعه تفریحی شهید چمران، جنب مترو صدر واقع شده است.

۶ اسکی روی آب،

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

تفریحی گران قیمت و مهیج در تهران اسکی روی آب از تفریحات لاکچری یکی دیگر از تفریحات لاکچری در تهران اسکی روی آب است. این ورزش نیز یک تفریح نشاط آور و مفرح در شهر تهران است که هیجان بسیاری برای طرفداران آن به همراه دارد. اسکی روی آب به این شکل انجام می شود که شما روی یک تخته اسکی قرار گرفته و با کمک یک طناب به قایق وصل شده و بر روی آب حرکت می کنید و کشیده می شوید. این ورزش نیاز به قدرت بدنی بالایی دارد تا بتواند در برابر فشار ورزش مقاومت کند.

دو مرکز مهم در تهران که میتواند شما را برای انجام این تفریح یاری کند، عبارتند از: ۱- دریاچه آزادی این دریاچه در مجموعه ورزشی آزادی تهران قرار گرفته است. در دریاچه آزادی انواع و اقسام ورزش های آبی انجام می‌شود. از مهم‌ترین این ورزش‌ها میتوان به انواع قایق‌رانی و اسکی روی آب اشاره کرد. ۲- دریاچه فشافویه

۷ آفرود،

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

ورزش لاکچری عاشقان هیجان رانندگی آفرود آفرود و مسابقات آن، یکی از تفریحات گران قیمت تهرانی‌ها است. آفرود که نیاز به اتومبیل‌های مخصوص و حضور در بیابان‌ها و پیست‌های ویژه دارد، تفریحی پرطرفدار و منحصر به فرد بوده و هزینه‌های بسیاری را میطلبد. خرید اتومبیل‌های ویژه آفرود و شاسی بلند یکی از اصلی‌ترین هزینه‌های این ورزش است. این ورزش در بیابان‌های اطراف تهران و بخش‌های کوهستانی انجام میشود.

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

۸ بانجی جامپینگ،

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

هیجان و نشاط بانجی جامپینگ ورزش بانجی جامپینگ به طور کل تجربه سقوط آزاد است و فرد با بسته شدن طنابی به پای خود از ارتفاع ۴۰ متری پریده و به وسیله طنابی طولانی در هوا معلق میماند.

البته این ورزش به دلایل گوناگون دارای محدودیت‌های بسیاری است به طور مثال افرادی با وزن بالا ۹۹ کیلوگرم می توانند این تفریح را انجام دهند. همچنین سن افراد حتما باید بالای ۱۴ سال باشد.

این تفریح هیجان انگیز و البته لاکچری در تهران دارای دو مرکز معتبر و اصلی است که عبارتند از : بانجی جامپینگ توچال در مجموعه تله کابین توچال بانجی جامپینگ بوستان ولایت در بوستان ولایت البته ما در مقاله‌ای جداگانه و بطور مفصل به معرفی بهترین مراکز پرش بانجی تهران پرداختیم که پیشنهاد میکنیم حتما آن را مطالعه بفرمایید.

۹ کارتینگ،

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

تفریحی هیجان انگیز در تهران کارتینگ در تهران بسیاری از ما علاقه داریم با سرعت زیاد رانندگی کنیم. با این وجود همگی می‌دانیم این کار در خیابان‌های شهر بسیار خطرناک است اما رانندگی با سرعت بالا می‌تواند در شرایطی کاملا امن اتفاق بیفتد. مجموعه کارتینگ آزادی یکی از همان فضاهای امن است که سبب می‌شود افراد بتوانند هیجان رانندگی با سرعت زیاد را تجربه کرده اما در عین حال امنیت خود را هم حفظ نمایند.

کارتینگ یک ورزش هیجان انگیز و یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌های تهرانی‌ها به حساب می‌آید تا جایی که این ماشین ساده جای خود را در بین عاشقان سرعت، باز کرده است و علاقه مندان بسیاری دارد.

The most luxurious sports and the most luxurious amusement / fun class

۱۰ زیپ لاین

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

زیپ لاین سرگرمی لاکچری بسیاری این تفریح را با عنوان پرواز بی بال می‌شناسند. سرگرمی بسیار جذاب و هیجان انگیزی که فرد را با کمک طناب و قرقره در فضا معلق میکند و از سویی به سویی دیگر می‌برد. یکی از مراکزی که زیپ لاین را به صورت حرفه‌ای پی می‌گیرد توچال است که مسیر حرکت آن از رود دره ولنجک می‌گذرد. البته بسیاری پارک‌ها همچون پارک آب و آتش هم از این تفریحات لاکچری تهران را دارند، اما شکل حرفه‌ای و بزرگ آن را باید در توچال جستجو کرد.

۱۱ سورتمه

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

سواری در ارتفاعات تهران سورتمه سواری تهران یکی دیگر از تفریحاتی که بسیار لذت‌بخش است و تهرانی‌ها را به سوی خود جلب کرده، سورتمه سواری است. به این معنا که یک کابین با ویژگی‌های منحصربه‌فردِ خود، روی یک ریل قرار گرفته و پیچ و خم ارتفاعات را طی کرده و به نقطه‌ای در بالای کوهستان می‌رسد.

یکی از The beauties of zip line زیبایی‌های زیپ لاین در تهران آن است که سورتمه تهران در مسیر خود زیبایی‌های تهران را نشان می‌دهد و از ارتفاع تمام شهر را زیر پای سورتمه سواران قرار می‌دهد.

۱۲ اوج لذت و هیجان با اسکیت

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

یو اسکیت یو تهران چیتگر دزیاچه خلیج فارس اسکیت یو یک تفریح جذاب و خارق‌العاده است که می‌تواند یک خاطره به‌یادماندنی برای افراد به حساب بیاید. این ورزش که بر روی یک ریل یو شکل انجام می‌شود، دارای یک کابین بوده که علاوه بر رفت و برگشت بر روی ریل به صورت دایره‌ای شکل نیز جابه‌جا می‌شود. یکی از مراکزی که این تفریح را برای علاقه‌مندان ارائه میکند، ساحل دریاچه خلیج‌فارس در چیتگر تهران است.

۱۳- گلف

لاکچری ترین ورزش ها و لوکس ترین تفریحات طبقه مرفه/ خوشگذرانی

گلف در تهران گلف از جمله بازی‌هی است که طرفداران زیادی دارد. بااینکه به نظر بازی ساده‌ای هست جزو سخت‌ترین بازی‌ها‌ی دنیا می‌باشد. در این بازی باید به طور هم زمان دراای آمادگی ذهنی و جسمی باشید. باید با دقت زیاد ضربات را وارد کنید. اولین و مجهزترین آکادمی گلف درایران، خانه‌ی گلف در باشگاه انقلاب تهران است. ممنون از اینکه وقت گرانبهای خودتان را به خواندن این مقاله اختصاص دادید. چنانچه شما نیز در تهران تفریح لاکچری ، گران قیمت و البته پُرهیجانی را می‌شناسید که از لیست ما جامانده است خوشحال می‌شویم در قسمت دیدگاه‌ها، نظرتان را با ما و مخاطبان عزیزمان در میان بگذارید.

معرفی این ورزش ها وتفریحات لاکچری در بعضی مواقع ارزش وقت گذاشتن و هزینه کردن را دارد می توانید با کمی برنامه ریزی در هزینه های روزمرگی از این ورزش و تفریحات لاکچری نهایت استفاده را ببرید.

معرفی ورزش مفرح پاتیناژ، رقص روی یخ+ شرایط ثبت نام

شناخت پرطرفدارترین ورزش های دنیا

ورزش هایی که چاق می کند! بهترین ورزش ها برای رفع لاغری

بهترین ورزش های لاغری و تناسب اندام / از کاردیو تا رقص

The most luxurious sports and the most luxurious amusement / fun class


مطالب مشابه
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

×