فال هفتگی فرشتگان، تاروت، قهوه و احساسی هفته 3 بهمن

فال هفتگی فرشتگان، تاروت، قهوه و احساسی هفته 3 بهمن

فال هفتگی فرشتگان، تاروت، قهوه و احساسی هفته 3 بهمن

فراسوی آینده؛ فال و طالع بینی Fortunetelling Horoscope یکی از سرگرم کننده ترین مباحث دنیا میباشد در کنار این سرگرمی جذاب بسیاری بر این باورند ک

فراسوی آینده؛ فال و طالع بینی Fortune-telling; Horoscope یکی از سرگرم کننده ترین مباحث دنیا میباشد در کنار این سرگرمی جذاب بسیاری بر این باورند که رازهای زیادی در این طالع بینی به اصطلاح سرگرم کننده وجود دارد! به طوری که:

اگر همه ما به این باور برسیم که انرژی مثبت اساساً همان چیزی است كه در ذهن خود تصوری درست از آن داریم؛ یعنی همان نور خوبی، محبت، عشق، انفاق، صبر، احسان به همنوع امیدواری و…

و به همان اندازه انرژی منفی همان چیزی است كه در ذهن خود تصویری درست از آن نداریم؛ تاریكی و ظلمت ونفرت(كه مهمترین سلاح برای نابودی روح و آینده ما به شمار می رود) بد جنسی ،شرارت، رذالت ،بی صبری، خود خواهی ،تعصب، نا امیدی و یاس و اندوه .

پس به باور نشاندن هر دسته از این افکار بدون شک بر رفتار، سرشت، آینده، خودسازی، موفقیت و پیشرفت یا عدم آن تاثیر دارد.

فال نیز برگرفته از مجموعه کلمات و جملات مثبتی است که برای سازندگی و بالابردن انرژی مثبت همه ما بیان می شود. پس از جملات منفی که گاها در فال و طالع بینی مشاهده می کنید بدون توجه بگذرید.

فال تاروت هفته سوم بهمن

فال هفتگی کارتهای تاروت که به نیت هر متولدین هر ماه گرفته شده است. باز هم متوجه این قضیه می شویم که این بخش تنها جهت آمادگی و بالابردن انرژی مثبت است.

فروردین

ملکه (بانو) جام

عقل سلیم، ذات خوب

زنی مهربان – وفاداری

– یک بانوی بلوند روشن با چشمان میشی

– همسر و مادری فداکار

– زنی با اراده که قادر است تصوراتش را به مرحله اجرا درآورد

برای آقایان به معنی :

– رضایت و خوشبختی

– موفقیت در اجرای نقشه ها

توضیح :

سکوت و وقار شما موجب آرامش اطرافیان است. آنها بی اختیار مسایل خود را با شما در میان می گذارند و از حس روشن بینی و بینش ژرف شما تاثیر می پذیرند. بانوی جام ضمنا می تواند نماینده ی الهام و آرامش از جانب شخصی باشد که نیازهای احساسی شما را درک و تقویت می کند. در حالات افراطی بانوی جام به شما هشدار می دهد تا به تبادلات احساسی و عاطفی خود با افراد غیر از خانواده، توازن بخشید و از ساختن تصورات ایده آلی از شخصیت افراد پرهیز کنید. در غیر اینصورت احساس ناامیدی کرده و یا مورد سوءاستفاده احساسی قرار می گیرید!

اردیبهشت

یک جام

زیبایی، تندرستی

شروع عشق بزرگ – تولد

– ازدواج

– تولد فرزند

توضیح :

از هدیه ای که عالم هستی به شما ارزانی می دارد، شکرگزار باشید. آنگاه که خوشی ها را با یکدیگر سهم می کنید چندین برابر افزایش می یابند! افق های جدیدی در زندگی شما رخ می نمایند. یک جام وعده می دهد که به زودی حضور و صمیمیت بیشتری را در روابط شخصی خود احساس خواهید نمود.

خرداد

ملکه (بانو) چوب دست

زن، محبوب، شرافتمند

بانوی خونگرم – پیشرفت

برای خانم ها :

– بانویی خونگرم و معاشرتی ، مغرور و اصیل

– شخصی صاحب اختیار ثروتمند و موفق

برای آقایان :

– موفقیت در تعهدات و پیشرفت

– سخاوت و مهربانی

توضیح :

شما در جهت پیشرفت و رشد شخصی خود گام برمیدارید. به آنچه که انجام می دهید اعتقاد دارید و آنچه را که انجام می دهید موجب تشخیص اهداف شما می گردد. بانوی چوبدست ترسیمگر زنی است با افکار مستقل و متعالی، مثبت و حمایتگر که به آزادی عمل و انتخاب خود علاقمند است. در هر شکلی که بانوی چوبدست در زندگی شما ظاهر می گردد، از انرژی مثبت و کیفیات نیرومند او تاثیر و الهام بپذیرید.

تیر

هفت سکه (پنج ضلعی)

تلاش بسیار، رشد

نگرانی

– نا امیدی و افکار بیهوده

– شخص که با داشتن امکانات زیاد باز هم منتظر اتفاق جدید است

– اگر بدهی دارید از ولخرجی بپرهیزید و آن را بپردازید

توضیح :

هم اکنون فرصتی است که با صبر و بردباری قدری کنار بایستید و دست از فعالیت بردارید و هرگونه نگرانی، کشمکش فکری یا احساسی را برطرف نمایید.به خود اعتماد کنید. رفتار و حالات شما می بایست مثبت و سرشار از امید و انتظار باشد. تشویق کسانی که شما را باور دارند بپذیرید. به زودی رشد و ثمرات تلاش های خود را مشاهده خواهید کرد. این کارت شما را تشویق می کند که پول، وقت، انرژی و امکانات خود را در جهت نظرگاه خود به جریان بیاندازید و خود را تماما نسبت به کارتان متعهد سازید.

مرداد

ملکه (بانو) جام

عقل سلیم، ذات خوب

زنی مهربان – وفاداری

– یک بانوی بلوند روشن با چشمان میشی

– همسر و مادری فداکار

– زنی با اراده که قادر است تصوراتش را به مرحله اجرا درآورد

برای آقایان به معنی :

– رضایت و خوشبختی

– موفقیت در اجرای نقشه ها

توضیح :

سکوت و وقار شما موجب آرامش اطرافیان است. آنها بی اختیار مسایل خود را با شما در میان می گذارند و از حس روشن بینی و بینش ژرف شما تاثیر می پذیرند. بانوی جام ضمنا می تواند نماینده ی الهام و آرامش از جانب شخصی باشد که نیازهای احساسی شما را درک و تقویت می کند. در حالات افراطی بانوی جام به شما هشدار می دهد تا به تبادلات احساسی و عاطفی خود با افراد غیر از خانواده، توازن بخشید و از ساختن تصورات ایده آلی از شخصیت افراد پرهیز کنید. در غیر اینصورت احساس ناامیدی کرده و یا مورد سوءاستفاده احساسی قرار می گیرید!

صراحت و مهربانی من، مرا زیبا می سازد.

شهریور

هشت شمشیر

موانع، تردید، زندانی شدن

محدودیت – ترس – تنگنا

– محدودیت های ناشی از ترس

– اسارت ناشی از بی تصمیمی

– بیماری موقت

– افسوس خوردن برای یک اشتباه

توضیح :

ترس ها، تردیدها و ابهامات شما را میخکوب کرده است. عاملی را که در فکر خود قدرتمند می دانید، راه های انتخابی شما را مسدود ساخته است. هشت شمشیر نمایانگر محرومیت است و محدودیت هایی را که شما بطور خواسته یا ناخواسته به خود تحمیل می کنید، تجسم می سازد. راه نجات را که انتظار شما را می کشد، در وجود خود احساس کنید و از این سردرگمی خود را برهانید. از شهامت درونی خود استفاده کرده و قدرتی را که به دیگران واگذار کرده اید باز پس بگیرید.

مهر

یک سکه (پنج ضلعی)

فعالیت تجاری، خوشحالی

توانایی – سرمایه

– طلا ، کادو ، پول بزرگ

– آغاز موفقیت آمیز برای پیشنهادات مالی و تجاری

– شروع ثروت و امنیت مالی

توضیح :

نسبت به اقدام هر عملی که در اندیشه ی آن هستید این کارت به شما پاسخ مثبت می دهد. منتظر چه هستید؟! قدم بردارید و پیش بروید. اگر یک موقعیت تجاری یا سرمایه گذاری ایجاد شده است از آن به بهترین وجه استقبال کنید. این کارت به شما توصیه می کند تا مهارت های جدید خود را گسترش دهید و مسئولیت های مالی و شغلی جدید را به عهده بگیرید. بکار انداختن سرمایه هایتان در این زمان به شما آزادی و قدرت می بخشد.

آبان

پروژه های جدید، مشکلات

تلاش در باز کردن گره ها

– استعداد کنترل کردن دو موقعیت در آن واحد

– زنده دلی و امیدواری

– تسلط بر انجام دو یا چند کار مختلف که جنبه های موفقیت آمیز بهمراه دارد

توضیح :

برای آنکه بتوانید وضعیت موجود را کنترل کنید، می بایست مسئولیت های خاصی را به عهده بگیرید. دو سکه به شما تاکید می کند تا به خود اعتماد داشته باشید و با تلاش های خود روبرو شوید. نسبت به مشکلات قدری انعطاف پذیر باشید. به زودی بر شرایط دشوار خود مسلط شده و اوضاع بهبود می یابد.

دو یا چند موضوعات جداگانه انرژی و توجه شما را به خود جلب خواهند کرد. پس از یک دوره خستگی بزودی اوقات دلپذیر از راه خواهند رسید و از انرژی سرشاری برخوردار خواهید شد.

آذر

سه جام

طالع خوب، پایان خوش

جشن و شادی

– جشن و سرور به دلیل یک اتفاق خوب

– نامزدی

– تولد

– ازدواج

– بهبود بیماری

توضیح :

زمان جشن ها و شادی ها و دریافت پاداش و هدایا فرا می رسد. بزودی گشایش های شادی بخش و کامیابی های خود را با اطرافیان جشن می گیرید. از کامجویی و ثروت های احساسی و دنیوی که به شما ارزانی شده است بهره مند شوید ولی زنهار که به آنها وابسته نگردید.

دی

ده سکه (پنج ضلعی)

کسب ثروت، کسب ملک

حمایت خانواده

– موضوعات و مذاکرات خانوادگی

– خرید یا فروش املاک در شرایط مناسب

توضیح :

این یک وضعیت عالی برای بهره برداری از نیروهای درخشنده ی ارتباطی و انتقالی است. ده سکه مظهر اتمام حجت و هدف نهایی در موفقیت دنیوی و مادی است در حالیکه مسئولیت های عمده ای با آن همراه است. هم اکنون زمانی است که می بایست روی ساختار ثبات، رفاه و مصونیت خانواده متمرکز شوید. منابعی را که نیاز دارید از خانواده یا گروه خود تهیه کنید.

اگر در این رابطه نقش رهبر را بعهده دارید از شما انتظار می رود افراد جوان را تشویق کنید و تسهیلات و رفاه لازم را برای پیشرفت و پرورش آنان فراهم سازید. نسبت به نیازهای افراد سالخورده توجه بیشتری نشان دهید.

بهمن

عشاق (عاشق و معشوق)

هماهنگی در عشق، خوشنامی، رابطه ی معنادار

ازدواج – تصمیم مهم

– ازدواج – عشق و زیبایی

– تصمصم گیری مهم

– گاهی معنی انتخاب میان دو عشق

– در گیری با حس درونی در مورد اینکه کسی را واقعا دوست دارید یا نه؟

توضیح :

هم اکنون زمانی است که حضور جذبه های عشق را در وجود خود احساس می کنید. نماد عشاق، نویدبخش رویای عشق و لطافت است و به ظهور و پرورش یک ارتباط پرمعنی و عاشقانه اشاره می کند.

در صورتیکه شریک زندگی خود را انتخاب کرده اید، این کارت به شما توصیه می کند که به روابط مشترک خود حیاتی تازه بخشید و در جهت پرورش و دوام آن اقدام کنید. انعطاف پذیر و خلاق باشید.

اسفند

خورشید

موفقیت، عشق، خوشحالی، تعهد در یک رابطه ی مستحکم، ازدواج، پیروزی

موفقیت – خوشبختی

– خوشبختی و سعادت

– یک ازدواج خوب

– تکامل در هنرها و علوم

– شکوفایی استعدادها

توضیح :

الهه ی خورشید برای شما پیام آور نور و شادی است و اینکه آرزوهایتان بوقوع می پیوندند. در آنچه که تقبل کرده اید از کامیابی بی نظیری برخوردار خواهید شد.

در زمینه ی کاری و هنری، فرصت بی همتایی است. کارهای خلاق، ذهن را همانند حواس متمرکز نگاه می دارد.

اگر ازدواج نکرده اید، زوج مناسب خود را بازخواهید یافت و به شکوفایی خود کمال خواهید بخشید.

پرتو الهی بر من جاری می گردد و مرا رهبری می کند.  فال هفتگی فرشتگان، تاروت، قهوه و احساسی هفته 3 بهمن 

فال هفتگی اوراکل یا فرشتگان

فروردین

فرشته میس تی کیو Mystique

سرزنده و با روحیه به جلو گام بردار و هیچگونه “نمی شود” را نپذیر. روی راه حلهای شگفت انگیز و خارق العاده حساب کن.

اردیبهشت

فرشته مرلینا Merlina

تو آشفته و سردرگم هستی چراکه به اندازه کافی آگاهی و اطلاعات نداری. قبل از آنکه تصمیم بگیری بهتر است بیشتر خبر کسب کنی و از آگاهان و مطلعان کمک بگیر.

خرداد

فرشته اتسه آنا Otzeana

تو در موقعیتی هستی که با حقیقت در تماسی. به ندای قلبت اعتماد کن و آن را با شیوه دوستانه ای اظهار کن.

تیر

فرشته آستارا Astara

تو شایسته بهترین هایی! با امیدها و آرزوهایت به ستاره ها می رسی و هیچ مصالحه و سازشی را نپذیر

مرداد

فرشته رایه Raye

در حال حاضر یوگا و فعالیتهای بدنی برای تندرستی و سلامتی و آرامش درونی و رشد روحی تو الزامی و ضروری است.

شهریور

فرشته ایندریل Indriel

تو یک پرورنده نور هستی. همانند یک فرشته اجازه بده نور الهی و عشق به زمین و ساکنان آن بتابد. خداوند تو را برای این کار ساخته است.

مهر

فرشته ایزابلا Isabella

بله ، الان زمان مناسب برای اقدام جدید است. شما موفق می شوید و نتیجه منطبق بر انتظارات مثبت تو است.

آبان

فرشته آریل Arielle

جارب روحی و روشن بینانه جدیدی، شخص تو و دیدگاهت را نسبت به جهان تغییر می دهد. اجازه بده موهبت های روحی تو به وسیله یادگرفتن، دعا و نماز خواندن و ژرف اندیشی (مدیتیشن) گسترش یابد.

آذر

فرشته بتانی Bethany

اگر تو خوب مراقب خودت باشی برای همه چیز اکتفا می کند . امروز برای تو اتفاقی که اعصابت را راحت می کند مقدر شده است مانند یک پیام یا یک آبتنی در دریا.

دی

فرشته دزیره Desiree

نه ، اکنون شرایط مناسب نیست. منتظر بمان یا راههای دیگری را بسنج. از فرشتگان کمک و یاری بخواه.

بهمن

فرشته وانسا Vanessa

تصمیمت را درباره مسایلی که تو را به شبهه و سوال انداخته بگیر:

چه راهی مرا به وظیفه الهی ام نزدیکتر می کند؟

چه راهی مرا از آن منحرف کرده و باز می دارد؟

اسفند

فرشته پاتینسه Patience

اکنون زمان یادگیری و علم و اطلاعات جمع کردن است، از اینکه یک یادگیرنده باشی لذت ببر چراکه علمت در آینده به کار می آید.

فال هفتگی قهوه با 5 نشان برای هفته سوم بهمن ماه سال 1398

فروردین

* خط مشخص و واضح: موفقیت آمیز بودن موضوع و پروژه

* جام: ریخت و پاش – ریخت و پاش کردن از اموال خود در راه دوستان – جمع شدن دوستان قدیمی

* بینی: قدرت تشخیص – حس فعال

* کاسه: رزق و روزی – وضعی مالی رو به بهبود

* کشتی: بدست آوردن ثروت مشروع – ارث – مسافرت دریا و سفری خوش – خبری خوب – سفری طولانی

اردیبهشت

سکه: رهائی از فقر و بدبختی – نجات پیدا کردن از قرض و بدهی – خوش شانسی

* فرم تخم مرغی: بدست آوردن ثروت بسیار بزودی

* چتر: احتمالا از طرف همسر یا نامزدتان مورد غضب قرار میگیرید ولی تصمیم آنی نگیرید – به محافظت و ایمنی در برابر مشکلات اشاره دارد.

* دست در دست بودن یک زن و مرد: ازدواج – مشارکت

* لوبیا: صاحب فرزندان زیادی می شوید و هرکدام به عزت و شهرت می رسند.

خرداد

* پرچم: ممکن است مشکلاتی در راه باشد. از صحنه خارج نشوید تا به نتیجه برسید.

* شمشیر: مبارزه با دشمن – سعی کنید مدارا کنید و خود را به خطر نیاندازید.

* عینک: افراد عاقل و روشن – روشن بینی و قضاوت صحیح و درست.

* شتر: ثروت ماندگار – خیر و برکت – روزی فراوان

* دست در دست بودن دو مرد: رسیدن به سازگاری – توافق

تیر

* مار: سمبل دشمنی است – دشمنی زیرک است که از پشت به انسان حمله می کند – امانت – افترا – خدعه – حسادت – ریای زن یا مرد

* کلید: حل مشکلات – پیروزی بر دشمن قوی و نیرومند – موفقیت همه جانبه- گشایش بخت – راه حلی برای مشکلات

* چتر: احتمالا از طرف همسر یا نامزدتان مورد غضب قرار میگیرید ولی تصمیم آنی نگیرید – به محافظت و ایمنی در برابر مشکلات اشاره دارد.

* جاده: به اهداف و مقاصدتان میرسید و حاجت تان بر آورده خواهد شد.

* جعبه: داشتن همسری همدم و معاشر که کمتر ناسازگاری میکند.

مرداد

* خرگوش: زود رنج – در برابر حادثه سریع خود را میبازید – در واقع شانس خوبی است برای رسیدن به اهداف.

* اسب سوار: فرد تازه ای در زندگی – خبر خوش – نامزدی – برطرف شدن دلتنگی و آرزوها – مهمان – دوستی

* کت: گرمی – عشق و محبت

* کلید: حل مشکلات – پیروزی بر دشمن قوی و نیرومند – موفقیت همه جانبه- گشایش بخت – راه حلی برای مشکلات

* قوری: خادم و خدمتگذار – برای رفع مشکلات و زحمات احتیاج مبرمی به خدمتکار دارید – حادثه ای شگفت آور – زندگی خانوادگی خوشحال و خوشبخت

شهریور

* قلم: رفع نگرانی – بزودی نگرانی و دلهره از سر راه شما برداشته خواهد شد.

* میخ: سمبل پایداری و مقاومت – اگر به کار خود واقف هستید آن را رها نکنید – تصمیمی ناعادلانه و یا حقه بازی

* پرچم: ممکن است مشکلاتی در راه باشد. از صحنه خارج نشوید تا به نتیجه برسید.

* شلوار: آبرو و حیثیت – سعی کنید خود را حفظ کنید در غیر این صورت مشکلات شما دوچندان می شود.

* اتاق: نشانه رحم و شفقت و مهربانی میباشد حتما غافل نشوید.

مهر

* سوسمار: دشمن نادان – قبل از اینکه خطری برایتان ایجاد کند دوری کنید.

* قطار: مسیر زندگی سختی را طی کردن و از اهداف خود بیمناک بودن.

* دست در دست بودن یک زن و مرد: ازدواج – مشارکت

* داس: با رنج و زحمت، مالی یا نعمتی را بدست آوردن – درو کردن.

* کلید: حل مشکلات – پیروزی بر دشمن قوی و نیرومند – موفقیت همه جانبه- گشایش بخت – راه حلی برای مشکلات

آبان

* فندق: بدست آوردن ثروت و مال از فرد بخیل.

* آتش فشان: در مقابل عشق کنترل خود را حفظ کنید ، در غیر اینصورت این عشق مشکلات شما را بیشتر میکند.

* انسان در حال دعا کردن: دعای خیر والدین یا عزیزی – بر آورده شدن حاجت

* اردک: سود فراوان بدست آوردن از راه تلاش و کوشش در مدت زمانی کوتاه.

* پول: نشانه آنست که وقت و انرژی خود را از دست میدهید و از چیزی رنج می برد – مراقب امور مالی خود باشید

آذر

* ستاره: مقام و منزلت – با علما و دانشمندان ملاقات میکنید. بردن در یک مسابقه – درخشش در جمع دوستان – دوست داشتنی بودن – به معنی شانس و خوشبختی است – به انتظار طولانی نیز تعبیر می شود.

* سه پایه: حیله و نیرنگ – دسیسه – توسل به زور

* جاده: به اهداف و مقاصدتان میرسید و حاجت تان بر آورده خواهد شد.

* جام: ریخت و پاش – ریخت و پاش کردن از اموال خود در راه دوستان – جمع شدن دوستان قدیمی

* زنگوله: بگو مگو – دعوا و مرافعه – بگو مگو با اقوام و خویشان، صبور باشید.

دی

* کفتار: نشانگر پلیدی و ناپاکی، فریب و نیرنگ است – دزدی و چپاول – مواظب اموالتان باشید.

* دست در دست بودن یک زن و مرد: ازدواج – مشارکت

* کوه: از بین رفتن موانع سخت و یا تحقق یافتن آرزوها

* فنجان: در اثر کار و کوشش، نتیجه مطلوب بدست آوردن – هدیه و پاداش گرفتن.

* چنگال: در کسب معاش موفق و نیرومند هستید و بر دشمنان غلبه می کنید مخصوصا بر دوستان ناباب.

بهمن

* پا: سفری کوتاه در پیش خواهید داشت – پیشروی اهداف – استقامت – حرکت

* انجیر: نشانه غم و غصه ای میباشد که طولانی نخواهد بود.

* خنجر: گرفتاری – کسالت – از دوستان ناباب بپرهیزید.

* سه پایه: حیله و نیرنگ – دسیسه – توسل به زور

* بشکه: دعوت به مهمانی و جشن و سرور – شب نشینی با شکوه – عروسی

اسفند

قایق: بالا رفتن از ناهمواری ها و رسیدن به معشوق – عشق و دوستی.

* جعبه: داشتن همسری همدم و معاشر که کمتر ناسازگاری میکند.

* پرچم: ممکن است مشکلاتی در راه باشد. از صحنه خارج نشوید تا به نتیجه برسید.

* نوزاد: رهایی از غصه های کوچک – آرامش خانواده

* آبشار: پیشرفت شما در کار و رسیدن به مقام و ترفیع حتمی است و از نظر اجتماعی قابل ستایش می باشد.

فال هفتگی احساسی هفته سوم بهمن ماه

❤️ فروردین❤️

این کارت بیانگر این است که خود را از قید هر بدبینی و نا امیدی رها کرده و به شریکتان اعتماد کنید. نتیجه این اعتماد را به زودی خواهید دید. بدبینی و شک را از خود دور کنید، چنانچه اعتماد را جایگزین بدبینی نکنید رابطه احساسیتان را از دست خواهید داد.

اردیبهشت❤️

این کارت نشان میدهد که شما در رابطه خود به آن رشد و بلوغ لازم برای درک شریکتان نرسیده اید و باید برای این امر تلاش کنید و مسائلی که به درک شریکتان کمک میکند را بیاموزید. داشتن یک رابطه احساسی موفق نیازمند یادگیری خیلی چیزها از جمله بخشش و چشم پوشی به روی اشتباهات است. از تجربه دیگران برای بهبود رابطه خود استفاده کنید.

خرداد❤️

احساس تنهایی در حالیکه شریکتان در کنار شماست هشداریست برای اینکه شما عشق حقیقی به او ندارید. هرچه زودتر خود را از رابطه ای که احساسی به شریکتان ندارید و فقط به خاطر ترس از تنهایی به آن تن داده اید، بیرون بکشید. شخصی جدید و عشقی حقیقی برای شما در راه است.

تیر❤️

اشتباهات و رفتارهای نابجا یا خشونت آمیز خود را در رابطه بپذیرید. با پذیرفتن آن ها و سعی در تغییر رفتار و جایگزین کردن آن ها با ابراز علاقه به شریکتان، به بهبود رابطه خود کمک به سزایی میکنید.

مرداد❤️

برای یکی شدن و بیشتر دوست داشته شدن از طرف شریکتان بجنبید و حرکت کنید. نشان دهید که به او اطمینان دارید و دستی که به سمت شما دراز کرده را با اعتماد کامل بگیرید و حتی اگر شرایط نامناسب و بدی پیش آمد هرگز او را تنها نگذارید.

شهریور❤️

برای مدتی خود را مجاب کنید که اکنون تنهایی به نفع شماست. با سرگرم کردن خود با دل مشغولی های دیگر زمان را سپری کنید. اکنون ایجاد، آغاز و حتی ادامه هیچ رابطه احساسی به شما پیشنهاد نمیشود.

❤️مهر❤️

اکنون زمان آن رسیده که زمام امور و مسائل مشترک رابطه احساسی خود را شما بر عهده بگیرید. این کارت بیانگر این است که شریکتان به قدر کافی درایت و قدرت حفظ رابطه و گرفتن تصمیمات درست را نداشته و اکنون این مسئولیت با شماست که رابطه را رهبری کرده و آن را به سمت صحیح هدایت نمایید. شریک احساسی شما در حال حاضر قادر به انجام صحیح کارهای لازم برای حفظ یک رابطه احساسی نیست.

آبان❤️

زمام امور و اتفاقات را در رابطه تان به دست بگیرید. شریکتان به دلیل مشغله های فکری متعدد قادر به این کار نبوده و گویی با اقداماتی از سر بی توجهی به رابطه تان به صورت غیر عمد خدشه وارد میکند. تصمیم گیری های درست را خود به جای او انجام دهید و کنترل رابطه را به دست بگیرید.

آذر❤️

بیماری جسمی یا روحی شما باعث شده از شریکتان فاصله بگیرید و انگیزه تان را از دست بدهید. این کارت بیانگر شفای جسمانی، ذهنی و روحی شما در کنار هم بوده و به شما میگوید به جای دلسردی به آینده امیدوار باشید و بیشتر به شریکتان نزدیک شوید. شفای شما نزدیک است.

دی❤️

این کارت بیانگر این است که خود را از قید هر بدبینی و نا امیدی رها کرده و به شریکتان اعتماد کنید. نتیجه این اعتماد را به زودی خواهید دید. بدبینی و شک را از خود دور کنید، چنانچه اعتماد را جایگزین بدبینی نکنید رابطه احساسیتان را از دست خواهید داد.

بهمن❤️

عشق حقیقی و به دور از ناراستی در این رابطه وجود دارد. این عشق دو طرفه بوده و شما روز به روز به سمت عشقی بیشتر به یکدیگر سوق داده میشوید. این کارت نشان میدهد شما بهترین شریک و زوج برای یکدیگر هستید.

اسفند ❤️

عشقتان را با شریک خود سهیم شوید و تقسیم کنید. ابراز احساسات از اولین مراحل استحکام رابطه است پس به او عشق بورزید تا او نیز محبت و عشق را به سمت شما روانه کند.

فال هفتگی تاروت کائنات، قهوه و احساسی هفته 2 بهمن

فال و طالع بینی کسب و کار

آموزش گرفتن فال شمع با تفسیر کامل و مواد لازم

آموزش کامل فال ورق/ فال احساسی، عشق با یوستین گوردر

معانی کامل اشکال فال قهوه ترک/ فال نوشیدنی

Weekly horoscope of angels, tarot, coffee and emotion Week 3 Bahman

مطالب مشابه
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

×